Akülü Eklemli Platform Kiralama Bursa

Akülü Eklemli Platform Kiralama Bursa ve Marmara Bölgesinde Hizmetler

Yükleri hızlı biçimde yeni yerlerine inşaat sahaları, depolama alanları, AVM veya market gibi alanlarda büyük önem taşımaktadır. Hele bu yük, yüksek bir noktaya ulaştırılacaksa zaman açısından geç kalmadan işlerin tamamlanması için çağdaş çözüm yöntemi olan platformlara başvurmak gereklidir. Bu sayede hem güvenli yük çalışmalarını yüksek noktalar için yapabilecek, hem de zamandan kazanarak ticari rekabette avantajlı konuma geçeceksiniz. Bursa ve ilçelerinde yükleri yüksek noktalara kaldırma işi olan veya personelini yüksek noktalarda çalıştırmak zorunda kalan her firma; en uygun ve kaliteli platform kiralama hizmetini, artık Bursa Platform üzerinden de alabilmektedir. Özellikle akülü eklemli platform kiralama bursa yoluna giderek, dönemsel iç mekan çalışmalarında oldukça rahat edebiliyorsunuz.

Akülü eklemli platform kullanımına yöneldiğinizde; 12 metre ile 48 metre aralığında yüksekliğe çalışma yapabileceksiniz, 300 kg yük kapasitesini bu noktaya ulaştırabilir anlamına gelir. Eklemli platformların avantajı olan dar yerlerde dahi çalışma olanağı vermesi, özellikle dar iç mekanlarda çok daha önem taşımaktadır. Dizel ve akülü modelleri bulunan eklemli platformların, iç mekanda tercih edilen modeli akülü olanıdır. Bunun sebebi ise hem sessiz hem de hava kirliliğine yol açmayacak çalışmalara imza atmasıdır. Yakıt olarak şarj edilebilir pilini kullanır ve çalışma ortamının hava salımına zararlı bir yakıt bırakmaz. Ayrıca siz normal firma faaliyetlerini sürdürdüğünüz esnada dahi ağır yük çalışmalarını sessiz biçimde akülü eklemli platform ile gerçekleştirebilirsiniz.

Bu özellikleri ile hem ağır yük çalışmaları hem de personelin iç mekanda yüksekte çalışması gerekli olan işlerde akülü eklemli platforma yönelebilirsiniz. İç mekanlarda; asılması gereken süsleri yerleştirirken, tamir yada tadilat yaparken, yüksek raflara ağır malzemeleri yerleştirirken bu platform türünü kullanımda görebilirsiniz.

Bu tarz çalışmalarda elbette zaman kazanmak ve rekabetçi ticaret hayatında avantaj elde etmek birincil hedeftir. Ancak dönemsel yapacağınız çalışmalar sırasında güvenliği de elden bırakmak istemiyorsanız iç mekanlarda akülü eklemli platform kiralama bursa yapmalısınız. Bu platform modeli ile acil durum ve ikaz düğmeleri tasarımları bulunmakta ve kaza riskleri en düşük seviyeye indirgenmektedir. Bursa firmaları için güvenli ve uygun fiyatlı dönemsel platform kiralamasında Bursa Platform’u ziyaret etmeyi tavsiye ediyoruz.

Akülü Eklemli platform Kiralama Bursa İletişim Bilgileri

Akülü Eklemli Platform Kiralama Bursa dışında Makaslı Platform, Eklemli Platform, Dikey Platform, Teleskopik Platform, Sepetli Platform, Forklift ve Konteyner ürünlerinde Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri veren bir kuruluştur.

Bursa Platform

ADRES :

Yeni Yalova Yolu No: 279
Osmangazi / BURSA

TEL  :+90 (224) 254 83 57
FAKS:+90 (224) 254 84 36
GSM :+90 (532) 463 14 45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir