Akülü Forklift Kiralama Bursa

Akülü Forklift Kiralama Bursa ve Marmara Bölgesinde Hizmetler

Yükleme ve boşaltma işlerinin en önemli yardımcısı, çatallı istifleyici diye çalışanlar tarafından isimlendirilmiş olan forkliftler gelmektedir. Personelleri kullanarak yük taşıma, yükleme yada boşaltma işleri bu iş makineleri sayesinde tarih oldu dersek abartmış olmayız. Ağır malzeme, koli, paket gibi ürünlerin kısa mesafede taşınması yanında araçlara yükleme – boşaltma işlerinin yapılması artık forkliftlerden soruluyor. İç mekanlarda yapılan çalışmaların yürütülmesi sırasında da akülü forklift seçeneğine yönelerek sessiz ve çevreci bir çalışma gerçekleştirilebiliyor. Market, AVM gibi alanlarda ağır yük taşımaları sırasında sessiz olmak ve çevrenin hava salınımını bozmadan çalışma yürütmek oldukça büyük önem taşır. Dizel forkliftler ile bunu gerçekleştirmek mümkün olmadığından bu gibi iç mekanlarda akülü forklift kiralama bursa kullanımına yönelmek gerekir.

Yük işlerini personelin beden gücü ile yapmak isteyenler; iş güvenliği , iş ve işçi sağlığı, zaman, para gibi konularda ilerleyen dönem içerisinde zarar edeceklerdir. Personel ile gerçekleşecek olan bir araç yükleme ve boşaltma işi sırasında kaza riskleri ortaya çıkar ve iş güvenliği riske atılır. Bu kurumunuzun yüksek miktarlarda tazminat ödemesine kadar gidebilir. Bu tarz çalışmaların personel ile yapılması ile oluşan kazalarda hem işçi sağlığınız hem de işiniz oluşabilecek kazalarla risk altındadır. Birden fazla personel ile yapmak zorunda kalacağınız iş için, personel maliyetiniz beklenmedik düzeylere ulaşabilir ve para kaybı ortaya çıkabilir. Aynı zamanda çok sayıda personel ile dahi beklenen sürede işinizi tamamlayamama riskiniz her zaman olacaktır.

Kısa yada uzun dönemli bir çalışma yürütürken akülü forklift kiralama bursa yoluna giderseniz bu risklerin çoğunu ortadan kaldırmış olursunuz. 0.5- 40 ton arası yüklerin altona personeli sokmak yerine akülü forklift kullanımına yönelmek, iç mekanlar için çok daha kazançlı çalışmalar gerçekleştirmenizi sağlayacaktır.

Yıl içerisinde yükleme boşaltma işini belli dönemlerde yapmak durumunda kalıyorsanız ihtiyaç duyacağınız akülü forklift için kiralama yoluna gitmek çok daha ekonomik olacaktır. Bursa ve ilçelerinde akülü forklift kiralama işinizi Bursa Platform’u ziyaret ederek de gerçekleştirebilirsiniz. Hem uygun fiyat hem kiralama süresi boyunca profesyonel bir hizmet Bursa akülü forklift kiralamalarında size sunulacaktır.

Akülü Forklift Kiralama Bursa İletişim Bilgileri

Akülü Forklift Kiralama Bursa dışında Makaslı Platform, Eklemli Platform, Dikey Platform, Teleskopik Platform, Sepetli Platform ve Konteyner ürünlerinde Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri veren bir kuruluştur.

Bursa Platform

ADRES :

Yeni Yalova Yolu No: 279
Osmangazi / BURSA

TEL  :+90 (224) 254 83 57
FAKS:+90 (224) 254 84 36
GSM :+90 (532) 463 14 45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir