Akülü Makaslı Platform Kiralama Bursa

Akülü Makaslı Platform Kiralama Bursa ve Marmara Bölgesinde Hizmetler

Yapılacak yüksek noktaya yük kaldırma işine bağlı olarak farklı iş makineleri tercihinde bulunmanız hem işin kalitesi hem de zaman açısından önemli avantajlar getirebilir. Fabrika, AVM, market, depolama alanı gibi iç mekanlar ile; şantiye sahası, enerji nakil araçları tamiri yapılacak sahalar, nakliyat firmalarının bina dışı çalışmaları, inşaat malzeme depoları gibi dış mekanlar için yapılacak çalışmalarda aynı tür platform kullanmak bazı açılardan sıkıntı yaratabilir. Örnek vermek gerekirse; ortamın sessiz tutulması gereken iç mekan çalışmalarında akülü platform, uzun süreli arazi çalışmaları yapılacak ise dizel platform kullanımına yönelmekte yarar vardır.

Hem iç mekan hem de sessiz çalışma gereksinimlerinde en verim alabileceğiniz platform türü olarak akülü makaslı platform öne çıkar. Akülü makaslı platform kiralama Bursa ve ilçelerinde Bursa Platform olarak giderek öne çıkmaya başlamıştır.

Yapılacak çalışmalarda akülü makaslı platformlara yönelmenin en önemli nedenleri arasında sessiz çalışma gerçekleştirmesi başta gelir. Market, AVM, gar gibi yüksek tavanlı yerlerde yük kaldırma işleri sırasında gürültü kirliliği oluşmaması birincil önceliktir. Bu nedenle şarj edilebilir aküleri ile akülü makaslı platformlar hem yük kaldırma kapasitesi, hem yüksek noktalara ulaşabilmesi, hem de güvenli çalışmalar gerçekleştirmesi nedenleri de eklendiğinde diğer platform modellerine göre tercih sebebi olmaktadır. Çalışma alanınızda asıl faaliyetleriniz devam ederken de yük çalışmaları yapmayı istiyorsanız akülü makaslı platform kiralama çözümüne yönelmelisiniz.

Üstelik akülü makaslı platform ile dar mekanlarda yapılacak çalışmalar, zorlanmadan ve sorunsuz bir biçimde gerçekleştirilebilir. Kısa yada uzun  dönem akülü makaslı platform kiralama bursa ihtiyaçlarınızda Bursa Platform’u ziyaretiniz sonrasında kararınızı vermenizde yarar var.

Bir ay içerisinde 1-2 kez ağır yükleri yükseğe kaldırma işiniz oluyorsa satın alarak akülü makaslı platform ile çalışma yürütmenizin maliyeti fazla olacaktır. Bu gibi işlerde dönemsel kiralamalar her zaman daha ekonomik çözümlere ulaşmanızı sağlar. Özellikle iç mekan çalışmalarına uygun olan akülü makaslı platform kiralamasında; yanınıza teknik servis, sertifikalı operatör, zengin bir iş makinası parkı ve işinde uzman bir kadro desteğini de almak istiyorsanız Bursa Platform ile irtibata geçmelisiniz.

Akülü Makaslı platform Kiralama Bursa İletişim Bilgileri

Akülü Makaslı Platform Kiralama Bursa dışında Eklemli Platform, Dikey Platform, Teleskopik Platform, Sepetli Platform, Forklift ve Konteyner ürünlerinde Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri veren bir kuruluştur.

Bursa Platform

ADRES :

Yeni Yalova Yolu No: 279
Osmangazi / BURSA

TEL  :+90 (224) 254 83 57
FAKS:+90 (224) 254 84 36
GSM :+90 (532) 463 14 45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir