Dizel Forklift Kiralama Bursa

Dizel Forklift Kiralama Bursa ve Marmara Bölgesinde Hizmetler

Ağır kolileri, malzemeleri kaldırdığından dolayı sağlık sorunu yaşayan işçi sayısı giderek daha azaldı. Bu gelişmenin yaşanmasında forklift gibi ağır yük sorumluluklarını çalışanların sırtından alan iş makinelerinin etkisi oldukça fazladır. İş yeri sahiplerini bu iş makineleri ile çalışmaya, artan rekabetçi ticari yaşam içerisinde ağır yük çalışmalarında zaman kazanma isteği itmiş olsa bile yeni iş güvenliği yasaları ile karşılarına çıkabilecek tazminat sorunu da itmiştir. Çatallı istifleyici adı da verilen forkliftlerle, güvenli ve hızlı ağır yük çalışmaları dış mekanlarda yapılacaksa dizel forklift kullanımına yönelmek verimli çalışmaların da önünü açmaktadır. Kesinti yaşanmayacak ağır yük yüklemeleri ve sorunlu zeminlerde bile manevra kabiliyeti yüksek dizel forkliftler ile gerçekleşebilmektedir.

Bir inşaat şantiyesi çalışması sırasında; demir, tuğla, çimento gibi ağır sayılacak yükleri kaldırma veya yer değiştirme gibi bir ihtiyacınız olabilir. Bir depolama sahasında da sık sık kamyonlara ağır kolileri yükleme yada boşaltma yapma ihtiyacınız olacaktır. Tüm bu işler için en uygun iş makinesi olan dizel forkliftler; gürültü, hava salınımı önem taşımayan alanlarda üstün manevra kabiliyeti ve dizel yakıtla uzun süreli çalışmaya izin vermesi ile tercih sebebi olmaktadır. Akülü modele nazaran dizel forkliftte sık sık şarj etme sorunu dizel yakıt kullanımı ile ortadan kalkmakta ve uzun süre çalışma yapılabilmektedir. Belirli dönemlerde gereksinim olduğunda bu iş makinelerini satın alma yerine kiralama yoluna gitmek daha karlı olmakta ve dizel forklift kiralama Bursa Platform üzerinden yapmanız durumunda da karınızı katlama olanağınız bulunmaktadır.

Bursa ve ilçelerinin ağır yük çalışması yapan firmaları, artık Bursa Platform ile irtibata geçerek uygun fiyatlı forklift kiralama hizmetine ulaşabilmektedir. Bursa Platform üzerinde zengin bir platform parkı yanında oldukça fazla son teknoloji dizel forklift kiralama Bursa seçeneğini de görebileceksiniz. Bir dizel forklift kiralama hizmetini kısa yada uzun dönem de yapmış olsanız; kiralama yanında sertifikalı operatör ve teknik servis desteği de sizlere sunulacaktır. Her an forklift kiralama konusunda hizmet için hazır olan Bursa Platform ile hizmet aldığınızda, kalite ve uygun fiyatı da yakalamış olacaksınız.

Dizel Forklift Kiralama Bursa İletişim Bilgileri

Dizel Forklift Kiralama Bursa dışında Makaslı Platform, Eklemli Platform, Dikey Platform, Teleskopik Platform, Sepetli Platform ve Konteyner ürünlerinde Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri veren bir kuruluştur.

Bursa Platform

ADRES :

Yeni Yalova Yolu No: 279
Osmangazi / BURSA

TEL  :+90 (224) 254 83 57
FAKS:+90 (224) 254 84 36
GSM :+90 (532) 463 14 45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir