Dizel Makaslı Platform Kiralama Bursa

Dizel Makaslı Platform Kiralama Bursa ve Marmara Bölgesinde Hizmetler

Yüksek noktaya kaldırılacak yük çalışmasını yürütecek olan firmaların seçimlerinde; yük taşıma kapasitesi, çalışma yüksekliğinin uzunluğu ve iş güvenliği gibi özellikler etkili oluyor. İnşaat alanı, nakliyat çalışması, araç yada nakliye araçlarına yükleme çalışmaları genelde dış ortamda yapılır ve bu çalışmalarda en uygun platform modeli olarak dizel makaslı platform kiralama bursagösterilebilir. Dizel yakıt kullanımı ile daha uzun ve kesintisiz çalışmalar dış mekanlarda bu modeller ile yapılabilir. Bursa platform ile irtibata geçen her firma, dönemsel ihtiyaç duyduğu dış mekan yük taşıma sorunu için zengin bir makina parkını hem Bursa Platform üzerinden inceleyebilir hem de uzman desteği alarak uygun ve kaliteli platform kiralama olanağını yakalayabilir.

Makaslı eklemli platformlar, 3 ila 20 metre aralıktaki yüksekliklerde ağır yük sorumluluklarını alması ile bilinir. Akülü olan modelleri sessiz çalışmalar gerçekleştirmesi ile iç mekanlarda kullanılırken, gün boyu yapılacak kesintisiz dış mekan çalışmaları için dizel makaslı platform tercihine yönelmek gerekir. Yük kaldırma yüksekliği ve kapasitesi yanında, yapılacak çalışmalarda iş güvenliğine son derece önem veren platform arayışları için de dizel makaslı platformlar çözümdür. Kaza risklerini en aza indirerek çalışma yapmak istiyorsanız bu model ile işlerinizi gerçekleştirmelisiniz. Arazi zemin kötü olsa, hava şartları olumsuz olsa dahi dizel makaslı platformlar ile iş güvenliğine uyacağınız ve personel güvenliğini ön plana çıkaracağınız çalışmalar yürütebilirsiniz. Bu özellikleri ile inşaat şantiyelerinin, yükleme ve boşaltma işlerinin vazgeçilmezi olan dizel makaslı platformlarda; Hinova, Genie, Houlotte, SkyJack, Dingli JCPT, HAB, Holland gibi pek çok dünya markası modeli Bursa Platform üzerinde görebilir ve dönemsel ihtiyaçlarınız için kiralama yoluna gidebilirsiniz.

Güvenli yapısı ile hem yük kaldırma hem de personel taşıyıcı olarak faydalanabileceğiniz dizel makaslı platformları; bina dışı temizlik işlerinde, belediye ağaç düzenleme işlerinde, afiş yada süsleme işlerinde çalışırken görebilirsiniz. Profesnellerin yüksek noktada güvenli çalışma ortamı yaratması ile de bilinmekte olan dizel makaslı platformları bina dışı tamir yada tadilat işleri için çekinmeden kullanabilirsiniz. Bursa ve ilçeleri dizel makaslı platform kiralama bursa yapacaksanız Bursa Platform’u ziyaret ettikten sonra kararınızı vermenizde yarar var.

Dizel Makaslı platform Kiralama Bursa İletişim Bilgileri

Dizel Makaslı Platform Kiralama Bursa dışında Eklemli Platform, Dikey Platform, Teleskopik Platform, Sepetli Platform, Forklift ve Konteyner ürünlerinde Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri veren bir kuruluştur.

Bursa Platform

ADRES :

Yeni Yalova Yolu No: 279
Osmangazi / BURSA

TEL  :+90 (224) 254 83 57
FAKS:+90 (224) 254 84 36
GSM :+90 (532) 463 14 45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir