Eklemli Platform Kiralama Bursa

Eklemli Platform Kiralama Bursa ve Marmara Bölgesinde Hizmetler

Yük kaldırma işinizde eklemli platform gibi, boyut olarak ufak ve kaldırma uzunluğunda daha uzak noktalara ulaşmanızı sağlayacak iş makineleri sayesinde önemli kazançlar elde edebilirsiniz. Bu iş makinelerinin önemli tercih nedenlerinin başında boyut olarak ufak olması ile çalışma sahasına nakil işleminin oldukça kolay biçimde gerçekleştirilebilmesidir. Boyut olarak büyük platformları taşırken yaşanan zorluklar yaşanmadan inşaat şantiyeleri arasında bile işleriniz için eklemli platformların naklini yapabilirsiniz. Bu sayede çalışmalarınız için hareket kabiliyetiniz müthiş derece artacaktır. Aynı zamanda eklemli yapısı sayesinde değişik işlerde kullanım kolaylığı sağlayan, manevra yeteneği artırılabilen platform modelleridir. Bursa eklemli platform kiralamalarında, Bursa Platform olarak en çok kullanılan küçük kaldırma platformlarını inceleyerek karar verebilirsiniz.

Eklemli platformların çalışma alanı, 4 metreden 21 metreye kadar varan yatay uzatmaları ile genişletilebilir. Aynı zamanda eklem yapısı ile 12 metreden 48 metreye kadar çalışma yüksekliğine çıkarılabilmektedir. Ağır yük işlerinizde 300 kg kapasiteye kadar ağırlıklarla çalışma olanağı verirken, bir adet taşıma sepeti ile personellerin yüksek noktalarda çalışması için alan oluşturmakta da çözüm sunmaktadır. Dış çalışma sahalarında 10 tona varan ağırlığı ile sallanmanın az yaşanacağı kesintisiz çalışmalar gerçekleştirebilir. Eklemli platformların uzaktan kumanda ile personelsiz, kendinden yürüyüş özelliği bulunmaktadır.

Eklemli platformların akülü veya dizel modellerini ihtiyacınıza uygun olarak iç yada dış mekanlardaki işlerinizde kullanıma giderek zaman, personel, hız kazancına yönelebilirsiniz. Akülü eklemli platformlar ile iç çalışma mekanlarında sessiz ve emisyonsuz çalışmalar yürütebilirken; dizel eklemli platformlar ile dış çalışma sahalarında zorlu arazi ve hava koşullarında çalışmalar yürütebilirsiniz.İç çalışma ortamında normal kapılardan bile geçebilecek yapısı ile manevra kabiliyeti oldukça yüksek bir platform türüdür.

Bursa firmaları gereksinim duyacakları eklemli platform için Bursa Platform üzerinden günlük, haftalık, aylık, yıllık gibi dönemsel kiralamaya yönelip iletişime geçebilirler. İnşaat şantiyeleri başta olmak üzere, bina camları temizliğiyle uğraşanlar, dış cephe çalışmaları yürütenler, köprü tamiratları yapanlar, hassas yapılar, hava alanları, tersaneler gibi belirli bir yüksekliğe sahip çalışma sahalarında ağır yük çalışması yürütmekte olanlar eklemli platform kiralamasına Bursa Platform’a ile yönelebilirler.

Eklemli Platform Kiralama Bursa İletişim Bilgileri

Bursa Platform; Makaslı Platform, Eklemli Platform, Teleskopik Platform, Dikey Platform, Örümcek Platform, Sepetli Platform, Forklift ve Konteyner ürünlerinde Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri veren bir kuruluştur.

Bursa Platform

ADRES :

Yeni Yalova Yolu No: 279
Osmangazi / BURSA

TEL  :+90 (224) 254 83 57
FAKS:+90 (224) 254 84 36
GSM :+90 (532) 463 14 45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir