Forklift Kiralama Bursa

Forklift Kiralama Bursa ve Marmara Bölgesinde Hizmetler

İşletmelerde ağır yükleri kaldırarak nakil araçlarına yada raflara yerleştirmekte personel kullanımı forkliftler ile oldukça azalıyor. Bu iş makineleri, büyük paket ve ağırlıkları çatallı kolları vasıtasıyla kolayca kaldırarak bu işlerin çok daha hızlı gerçekleşmesini sağlıyor. Araç yüklemelerindeki yada mal istiflemedeki harcanan personel sayısında da zamanda da ciddi azalmalar bu sayede yaşanıyor. Bu işletmelerin maliyetlerini düşürmek anlamına da geliyor. Kendi makine parkına forklift satın alarak bulundurmak elbette sık gereksinim duyuluyorsa avantaj getirebilir. Ancak sadece dönemsel ihtiyaçlara yönelik olarak forklift bulundurmak yerine forklift kiralamaya yönelmek, verimlilik ve kar endeksini yakalamak açısından daha değerli olabiliyor. Bursa Platform ile forklift kiralamadaki seçenekleri ve fiyat avantajlarını görmeden mali hesaplara girmemelisiniz.

Forkliftler; yük taşıma ve yerleştirme adımlarında hız ve personel kazancı elde etmenizi sağlarken, forklift kiralama Bursa size günlük, haftalık, aylık ve yıllık gereksiniminiz için mali açıdan en karlı çözümü sunmaktadır. Bu karlı çözüm ile düşen maliyetlerle ürünlerinizin pazarlara ulaşmasını daha rekabetçi bir yapı kazanarak sağlayabilirsiniz. Çatallı istifleyici olarak da kullananlar tarafından isimlendirilen forkliftler; yükleme, boşaltma, depolama, istifleme alanında çalışacak personel sayısında ciddi istihdam tasarrufunu da beraberinde getirdi. Lojistik firmalarından üretim yapıp yükleme yapmak zorunda olan her firma, bu iş makinalarını kullanarak rakiplerinin önüne geçebiliyor. Bu tarz işleri yaparken personel çalıştırırken yaşanabilecek işçi sağlığı ve güvenlik risklerini de bir anda sıfırlayacağınızı unutmamalısınız. Forklift kiralama ile güvenlik ve sağlık açısından olumsuz durumlarda yaşanabilecek ağır tazminat yükünü de ortadan kaldırıyorsunuz. Forklift kiralama Bursa ile; iş makinasının teknik servis desteğini, arızalanan durumlarda yedek parça desteğini, sertifikalı operatör desteğini de kiralama yapan firmaya bırakarak rahat edebiliyorsunuz. Bursa Platform ile tüm bu profesyonel forklift kiralama çözümüne ulaşma fırsatınız bulunuyor.

Zamanın değerini bilen her işletme bu karlarla forklift kiralama yoluna giderek işlerinde kullanmayı seçiyor. Uzman desteğini arkanıza alabileceğiniz bir başarılı forklift kiralama hizmetini Bursa Platform sizlerde başlatıp rahat edin. 2. El forklift satın alma istekleriniz için de Bursa Platform destek ve bilgi talep edebilirsiniz.

forlift Kiralama Bursa İletişim Bilgileri

Bursa Platform; Makaslı Platform, Eklemli Platform, Teleskopik Platform, Dikey Platform, Örümcek Platform, Sepetli Platform, Forklift ve Konteyner ürünlerinde Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri veren bir kuruluştur.

Bursa Platform

ADRES :

Yeni Yalova Yolu No: 279
Osmangazi / BURSA

TEL  :+90 (224) 254 83 57
FAKS:+90 (224) 254 84 36
GSM :+90 (532) 463 14 45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir