Konteyner Kiralama Bursa

Konteyner Kiralama Bursa ve Marmara Bölgesinde Hizmetler

İngilizce anlamı kutu ve kapalı kasa anlamındaki container kelimesi dilimize konteyner olarak geçmiş ve iş dünyasında kullanılır olmuştur. Özellikle taşımacılıkta kullanılmakta veya zemin üzerinde depolama amacıyla kurulan binalar anlamında konteyner kelimesi kullanılmaktadır. Sadece taşımacılık yada depolama sektörü ile daraltmamak gerekir, çünkü konteyner ihtiyacı bugün itibarı ile pek çok iş sahasında karşımıza çıkabiliyor. Konteyner ihtiyacını satın alma ile gidermek yerine kiralama yoluna gitmek de firmalara pek çok kazanç sağlıyor. Konteyner satın alma yerine kiralamaya yöneldiğinizde; şantiye alanına naklinin yapılması, kurulumunun gerçekleştirilmesi, işin bittiği anda başka bir şantiyeye nakil edilmesi, şayet böyle bir olanak olmazsa depolanması, zaman geçtikçe gerekli tadilat ve bakımlarının yapılması işlerinden kurtulmuş olursunuz. Bu aşamada size yardımcı olacak adres Bursa Platform’dur.

Özellikle inşaat sahalarında belirli bir süre için çalışanların rahatı için yaşam alanları oluşturmanızda yarar vardır. Onlar için; ofis, yatakhane, yemekhane, WC/duş gibi ihtiyaç duyduğu yaşam alanlarını oluşturmalısınız. Bunun için en hızlı ve modern çözüm yöntemi konteyner sistemleri oluyor. Özellikle kısa dönem ihtiyaçlarında iş sahipleri için ekstra satın alma bir maliyet anlamına gelip konteyner kiralama Bursa yapmaları daha akılcı olacaktır.

Standart ölçülerle bir çok konteyner modeli bulunsa bile farklı amaca hitap edebilecek ve özel istekler doğrultusunda farklı ölçülerle üretilerek kullanılabilecek konteyner modelleri vardır. Kullanım amaçlarına bağlı olarak; ofis ve büro maksatlı kullanılacak konteynerler, WC ve duş maksatlı kullanılacak tuvalet entegrasyonu sağlanan konteynerler, depo konteynerleri, soğuk hava konteynerleri, yatakhane konteynerleri, yemekhane konteynerleri, lojman konteynerleri, satış, pazarlama, danışma veya ATM konteynerleri sayılabilmektedir. Prefabrik ürünler ile aynı üretime sahip olsa bile kullanım alanlarının bu çeşitliliğinden dolayı konteynerlar ayrı tutulmaktadır.

Bursa Platform ile konteyner kiralama çalışmanız; aylık, 3 aylık, 6 aylık, yıllık olarak çeşitlendirilebilir. Eğer yapacağınız çalışmalarda yaşam alanı gereksiniminiz kaçınılmaz ise konteyner kiralama Bursa yoluna giderek hem çalışanlarınızın rahat etmesini sağlayabilir, hem de bu alanları farklı yöntemlerle oluşturarark yüksek maliyetler altına girmekten kurtulabilirsiniz. Uygun fiyat ve teknik servis destekleri ile Bursa Platform’da bulunan seçeneklere bakmadan kiralama yapmaya karar vermeyin.

Konteyner Kiralama Bursa İletişim Bilgileri

Konteyner Kiralama Bursa dışında Makaslı Platform, Eklemli Platform, Dikey Platform, Örümcek Platform, Sepetli Platform, Forklift ve Teleskopik Platform ürünlerinde Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri veren bir kuruluştur.

Bursa Platform

ADRES :

Yeni Yalova Yolu No: 279
Osmangazi / BURSA

TEL  :+90 (224) 254 83 57
FAKS:+90 (224) 254 84 36
GSM :+90 (532) 463 14 45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir