Makaslı Lift Kiralama Bursa

Makaslı Lift Kiralama Bursa ve Marmara Bölgelerinde Hizmetler

Makaslı lift ile hem personeli hem de ağır yükleri yüksek yerlere kolay biçimde ulaştırarak önemli zaman avantajını yakalayan firmalar, rekabette de avantajlı duruma geçiyor. İşletmeler için zaman, en az para kadar değerlidir ve maliyetleri istenilen seviyede tutabilmenin yolu da kısa zamanda gerekli çalışmanın bitirilmesinden geçiyor. Bu noktada işletmelere yardımcı olabilecek iş makineleri arasındaki makaslı lift, ağır yük kaldırma ve yüksek noktaya personel ulaştırma sorunlarını kolayca hallederek avantajlar sağlıyor. Üstelik klasik yöntemlerde yaşanabilecek kaza riskleri, makaslı lift kullanımı ile çok daha azaltılıyor. Satın alma yerine makaslı lift kiralama bursa yoluna gidecekseniz Bursa Platform ile dönemsel ihtiyaçlarınız için uygun fiyat seçeneklerini yakalayabilirsiniz.

Makaslı lift kullanım yerleri arasında; reklam yada afiş asılması, dış cephelerdeki temizlik – bakım – tadilat – süsleme gibi çalışmaları, depolarda kolilerin yüksek noktalara kaldırılmasını, marketlerde ürünlerin yüksek raflara yerleştirilmesini, fabrika sahasında yüksek noktada personel çalıştırılması için alan yaratılmasını görebilirsiniz. Bu ve benzeri işlerde boyut ve dar alanda çalışabilme avantajı ile makaslı liftler tercih edilebilmektedir. Makaslı liftler ile; 3 metreden 20 metreye kadar yüksek alanlara ulaşarak çalışma alanı oluşturabilirsiniz.

Bu özelliği ile de hem fabrika, depolama alanı gibi iç mekanlarda hem de bina dışı çalışması, inşaat şantiyesi gibi dış mekanlarda kullanım alanı bulmaktadır. Sık gereksinim duyulmadığında makaslı lift gibi iş makinelerine sahip olma yoluna satın alarak gitmek ekonomik olarak işletmenizi zora sokabilir. Beraberinde park alanı, vergi yükümlülükleri, operatör istihdamı gibi sorunlarla da uğraşmak durumunda kalacağınızdan dönemsel gereksinimlerde makaslı lift kiralama bursa yoluna gitmek en akılcı çözümdür. Günlük ihtiyacınızda dahi Bursa Platform aracılığı ile makaslı lift kiralama yoluna gidebileceğinizi bilmelisiniz.

Akülü yada dizel motorlu seçenekleri olan makaslı liftler ile ağır yük kaldırma ve yüksek noktada personel çalıştırma sorun olmaktan çıkıp, güvenli çalışmaların gerçekleştirilmesinin önü açılıyor. Özellikle personel çalışmalarında güvenli çalışma ortamı yaratmak sonrasında maddi tazminat yükümlülüğüne girmemek açısından da önem arz ediyor. Bursa Platform internet sitesi ile güvenli ve kazançlı yük kaldırma çözümlerine makaslı lift için de kolayca ulaşabilirsiniz.

Makaslı Lift Kiralama Bursa İletişim Bilgileri

Makaslı Lift Kiralama Bursa dışında Makaslı Platform, Eklemli Platform, Dikey Platform, Örümcek Platform, Sepetli Platform, Forklift ve Konteyner ürünlerinde Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri veren bir kuruluştur.

Bursa Platform

ADRES :

Yeni Yalova Yolu No: 279
Osmangazi / BURSA

TEL  :+90 (224) 254 83 57
FAKS:+90 (224) 254 84 36
GSM :+90 (532) 463 14 45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir