Manlift Kiralama Bursa

Manlift Kiralama Bursa ve Marmara Bölgesinde Hizmetler

Ağır iş yükü altına giren personeller arasında yüksekte çalışmak zorunda kalanları göstermek gerekir. Bazılarını yükseklik korkusu varken; bina dış cephe temizliklerini yapmak zorunda olan, yüksek binalara eşya çıkarmak zorunda olanlar, enerji nakil noktalarının bakımını yapanlar ayrı bir takdiri hak ediyor. Onların en önemli yardımcısı ise bu noktalara güven içerisinde çıkmasında yardımcı olan platformlar oluyor. İşte makaslı platfomlar sınıfında yer almakta olan manliftler bunlardan sadece biridir. Manliftler ile personelin güvenli biçimde yüksek noktalarda çalışma alanı oluşturulurken yük kaldırma konusunda da başarılı çalışmalar gerçekleştirilir. Bursa platform kiralamalarında başarısı ile bilinen Bursa Platform manlift  kiralama bursa ötesine geçen hizmetleri müşterilerine ulaştırmaktadır.

Her ne kadar zemin üzerinde işlerini gerçekleştiren bir iş yeri olsanız bile zaman zaman yüksek noktada çalışma gereksinimi ortaya çıkabilir. Bazı sektörler için yüksek noktalarda çalışma yapmak, o noktalarda personel çalıştırmak zaten kaçınılmaz bir durumdur. Bu sektörler arasında inşaat, lojistik, nakliyat, temizlik, depolama gibi sektörleri söyleyebiliriz. Onlar çoğu kez ağır yükleri yüksek noktalara ulaştırmak yada personeli çalışma amaçlı yüksek noktalara ulaştırmak zorundadırlar. Bazen depolama alanındaki kolileri yükseğe yığmak, bazen markette kolileri yüksek noktalara kaldırmak, bazen fabrika sahanızda yüksekte olan bir makinenin tamiri için personeli o alana çıkarmak, bazen de bina dışında cam temizliği yada cihaz tamiri için personeli o alana ulaştırmak zorunda kalabilirsiniz.

Bu durumların yardımcısı olan manlift için satın alma yolu yerine kiralama yolunu seçmek maddi açıdan sizi dönemsel çalışmalarınızda rahatlatacaktır. Manliftler ile; 8 metreden 22 metreye kadar yüksekliğe çıkabilir, bu yükseklite 3 – 3,5 metre en ve 1 – 1,5 metre genişlikte çalışma alanı yaratabilirsiniz.Daha güvenli bir biçimde yüksek nokta personel çalışmalarının önünü manlift kiralama bursa ile açabilirsiniz.

Yükseklik korkusu olan personelinizi dahi, iş güvenliği yasalarına uygun biçimde ve kaza risklerini en aza indirerek çalıştırmak istemez misiniz? Bunun yolu manlift kiralamadan geçiyor ve hem güvenlik hem de maddi kazançlar açısından avantajlı konuma geçiyorsunuz. Dönemsel kullanımlarınız için manlift kiralama konusunda çözüm için, Bursa Platform ile irtibata geçmelisiniz.

Manlift Kiralama Bursa İletişim Bilgileri

Manlift Kiralama Bursa dışında Makaslı Platform, Eklemli Platform, Dikey Platform, Örümcek Platform, Sepetli Platform, Forklift ve Konteyner ürünlerinde Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri veren bir kuruluştur.

Bursa Platform

ADRES :

Yeni Yalova Yolu No: 279
Osmangazi / BURSA

TEL  :+90 (224) 254 83 57
FAKS:+90 (224) 254 84 36
GSM :+90 (532) 463 14 45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir