Örümcek Platform Kiralama Bursa

Örümcek Platform Kiralama Bursa ve Çevre Bölgelerinde Hizmetler

Hem yapılan işin güvenliği açısından hem de iş esnasında çalışacak olan personelin güvenliği açısından platform kullanımı ve avantajları ile örümcek platform kullanımı giderek yaygınlaşıyor. Rekabetçi ticaret yapısı içerisinde güvenilir olan bu iş makinaları da ağır yük ve yüksekte personel çalıştırma işlerinde pek çok kurum ve kuruluşun terchi oluyor. Belediyelerden nakliyat firmalarına, lojistik firmalarından inşaat firmalarına, AVM’lerden dış cephe temizliği işleri ile uğraşan firmalara kadar pek çok işletme örümcek platform kiralama bursa yaparak, satın alma maliyetlerini aşarak dönemsel işlerinde çözüme ulaşabiliyor. Yapılacak çalışmanın aksamadan yürümesi için güvenliği de üst düzeyde tutan işletmeler, rekabetçi ortamda iş kazaları ile kesintiye uğrayıp zarar etmekten de kurtuluyor. Bursa ili ve ilçeleri için platform kiralama çözümlerini artık Bursa Platform üzerinden de alma imkanınız bulunuyor.

Örümcek platformları, platform gelişiminin başlangıcına koymakta yarar var. Zemin çok zor koşullarda olsa dahi ağır yük sorumluluğunu üstlenebilecek olan örümcek platform türü ile güvenliği üst düzeyde tutacak çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz. AVM’de yüksek raflara ağır yükleri kaldırırken de, limanda gemilere mal yüklerken de, fabrika alanınında ağır ekipmanları yüksek noktalara kaldırırken de örümcek platformun gücünden yararlanabilirsiniz. Ek aparatları sayesinde ismini aldığı örümcek yapısına bürünerek yapılacak olan iş için manevra kabiliyeti de kazanabilirler.

Açılır kapanır ayak yapısı ile örümcek platformlar yere daha sağlam basabildiği gibi, farklı açılar oluşturularak platformun sabitlenmesi ve daha farklı konumlarda çalışması sağlanabilir. Kötü hava koşulları altında yapılacak olan çalışmalarda bu yere iyi biçimde sabitlenerek çalışma, çok daha önemli olmaktadır. Örümcek platform kiralama bursa kullanımı sırasında çalışacak olan operatör de işletme sahibi de kendini daha güvende hissedecektir.

Boyut olarak büyük olan örümcek platform gibi bir platforma satın alarak sahip olmak demek, ağır mali yükler altına girmenin dışında da sorumluluklar getirir. Bu makineler için araç parkında yer açmak zorundasınız. Kullanacak olan sertifika sahibi bir personeli istihdam etmek zorundasınız. Ayrıca yıllık vergi, bakım, teknik servis gibi giderleri de hesaplayarak maddi yükümlükler altına girdiğinizi bilmelisiniz. Örümcek platform kiralama yolu ile tüm bu maddeleri sıfırlayarak dönemsel ihtiyaçlarınızı uygun maliyetlerle giderebilirsiniz.

Örümcek platform Kiralama Bursa İletişim Bilgileri

Örümcek Platform Kiralama Bursa dışında Makaslı Platform, Eklemli Platform, Dikey Platform, Teleskopik Platform, Sepetli Platform, Forklift ve Konteyner ürünlerinde Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri veren bir kuruluştur.

Bursa Platform

ADRES :

Yeni Yalova Yolu No: 279
Osmangazi / BURSA

TEL  :+90 (224) 254 83 57
FAKS:+90 (224) 254 84 36
GSM :+90 (532) 463 14 45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir