Platform Kiralama Bursa

Platform Kiralama Bursa ve Marmara Bölgesinde Hizmetler

Ağır yükleri kaldırırken personel sağlığı daha büyük risk altına girmektedir. Zaman içerisinde ağır yük ile çalışmakta olan personelde yaşanacak sağlık problemlerinden, iş yeri sahipleri de yeni iş sağlığı yasaları gereği sorumluluk altına girmektedir. Bu durumun önüne geçebilmek için platform gibi iş makineleri ile çalışmak iş yeri sahiplerini bu risklere karşı da avantajlı hale getirmektedir. Beden gücü yerine iş makineleri ile ağır yük çalışmalarını yapan iş yerleri; zaman, personel, para açısından daha tasarruflu bir çalışma yürütür. Platform kiralama ile de dönemsel çalışmaları çok daha uygun maliyetler ile gerçekleşerek büyük maliyetler altına girmekten kurtulurlar. Bursa Platform günlükten yıllığa kadar dönemsel platform kiralama seçeneklerini müşterilerine sunuyor.

Hem ağır yükleri kaldırma konusunda hem o yükleri yüksek yerlere kaldırma konusunda günümüzün çözümü olan platformlar, güvenli yapısı ile bu çalışmaların güven içerisinde gerçekleşmesini de sağlamaktadır. Ağır yükleri kaldırırken oluşabilecek kaza riskleri platform ile en aza indirildiği gibi zaman ve personel sayısında tasarruf da sağlanmaktadır. Daha az sayıda personel ile yapılacak iş, oldukça kısa bir zaman içerisinde gerçekleştirilerek maddi avantajlarda platform kiralama yoluna gidilerek elde edilebilmektedir. Platform kullanımı, ağır yük sorunlarını çözmenin yanında yüksek noktalarda personel çalıştırması yapılacağında da personel yükseltici olarak çözümler sunabilmektedir.

Uzun süreli yüksek nokta personel çalışması yapılacağında, platformlar güvenli yapısı ile uygun çalışma ortamları yaratmakta oldukça başarılıdırlar. İskele kurulumu yada sökülmesi ile zaman kaybetmeden personelinizi, yüksek noktada güvenlik seçenekleri üst düzeyde olan çağdaş iş makinası olan platformlar ile çalıştırmanız faydalı olacağı gibi işletmenizin oluşacak iş kazalarına karşı daha güçlü olmasını sağlayacaktır. Bursa Platform üzerinde son teknoloji modelleri makaslı, eklemli, spider, teleskopik ve dikey platform türlerinde görerek dönemsel ihtiyaçlar için kiralama yoluna gidebilirsiniz.

Bursa platform kiralamalarında; platform kiralama yanında platformu kullanacak olan sertifika sahibi operatörün temin edilmesi, çalışmanız süresince yaşanacak sorunları çözebilmek için teknik servis desteği firmalara sunulmaktadır. Sorun yaşamayacağınız ve uygun fiyat seçenekleri sunan bir platform kiralaması gerçekleştirmek için Bursa Platform ziyaret etmelisiniz.

platform Kiralama Bursa İletişim Bilgileri

Platform Kiralama Bursa dışında Makaslı Platform, Eklemli Platform, Dikey Platform, Örümcek Platform, Sepetli Platform, Forklift ve Konteyner ürünlerinde Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri veren bir kuruluştur.

Bursa Platform

ADRES :

Yeni Yalova Yolu No: 279
Osmangazi / BURSA

TEL  :+90 (224) 254 83 57
FAKS:+90 (224) 254 84 36
GSM :+90 (532) 463 14 45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir