Sepetli Platform Kiralama Bursa

Sepetli Platform Kiralama Bursa ve Marmara Bölgesinde Hizmetler

Bir çok işletme için çalışma alanı sadece bir yer ile sınırlı değildir. Çalışma sahasına araçları ve personelleri ile taşınarak aynı işi yada benzerini yapmak durumunda kalabilmektedirler. Bu taşınma işi sırasında zaman ve maliyet harcamak durumunda kalacaklardır. O nedenle kolay taşınabilir iş makineleri seçimini yapmak zorundadırlar. Büyük boyutlu iş makinelerinin nakli için bazne söküm ve sonrasında da kurulum yapmak zorunda kalabilirler. Ağır yük kaldırma işlerinde kullanacakları platformlarda da bu sorun ile karşılaşabileceklerinden henüz çalışma başlangıcında seçimlerini sepetli platform ile yapanlar rahat edecekleridir. Çünkü sepetli platformların nakil edilmesi bir kamyon arkasına dahi eklenebilir yapısı ile bir hayli kolaydır. Bursa ve ilçelerinde sepetli platform kiralama bursa yapacaksanız internet üzerinde bursaplatform.com adresini ziyaret ederek de kaliteli hizmet almaya adım atabilirsiniz.

Sepetli platformları 200 kg – 1 ton aralığındaki yük taşımalarında rahatça kullanabilirsiniz. Her ne kadar mobil platform olarak görülseler de, yüksek noktaya yük ulaştırma noktasında diğer platform türlerinden hiç bir şekilde aşağıda kalmayacaktır. Ulaşabileceği kaldırma mesafesinde ise 10 – 25 metre aralığına çıkabilmektedir. Sepetli platformları; teleskopik, katlanabilir bomlu ve insan kaldırma platformlu gibi farklı isimlerde görebilirsiniz. Kamyon veya dorsenin arkasına dahi kolayca montajı yapılarak farklı yerlerdeki çalışmalara naklinin yapılabilmesi en büyük avantajı olsa da, performans açısından diğer platform modellerinden geri kalmaz.

Özellikle yük dışında personel yükseltici ve personelin yüksek noktalarda çalışma alanı oluşturmasında; güvenlik seçenekleri ile üstünlükleri dahi bulunur. Personel çalışması sırasında devrilme gibi istenmeyen durumların yaşanmaması için dört adet denge kolu kaldırma işlemi öncesinde açılmakta ve kaza risklerini en aza indirmektedir.

Hem kolay taşınabilmesi hem de personel çalışmalarındaki güvenli yapısı sebebi ile; yangınlarda itfaiyeciler tarafından, elektrik kesintileri yada telefon hatlarının tamir edilmesinde işçiler tarafından, kaynak yada tadilat işlerini yüksek noktalarda yapanlar tarafından sepetli platform kullanıldığını görebiliriz. Bursa platform ile gerçekleştireceğiniz sepetli platform kiralama bursa çözümünde; uygun fiyat, sertifika sahibi operatör, teknik servis gibi destekleri de alarak dönemsel işinizi hem uygun maliyetli hem de kaliteli hizmet alarak yapabilirsiniz.

Sepetli platform Kiralama Bursa İletişim Bilgileri

Sepetli Platform Kiralama Bursa dışında Makaslı Platform, Eklemli Platform, Dikey Platform, Teleskopik Platform, Örümcek Platform, Forklift ve Konteyner ürünlerinde Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri veren bir kuruluştur.

Bursa Platform

ADRES :

Yeni Yalova Yolu No: 279
Osmangazi / BURSA

TEL  :+90 (224) 254 83 57
FAKS:+90 (224) 254 84 36
GSM :+90 (532) 463 14 45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir