Telehander Kiralama Bursa

Telehander Kiralama Bursa ve Marmara Bölgesinde Hizmetler

Telehander Kiralama Bursa ve Marmara bölgesinde İş yaşamını kolaylaştırmakta olan iş makinelerini sayısı giderek artarken farklı sektörlerde beden gücü yerine iş makinelerine yönelim artış gösteriyor. Özellikle firmaların ağır yük ile karşılaştıkları sorunları kökten çözebilecek platform, vinç, forklift gibi iş makinaları bulunurken bunların özelliklerini bünyesinde barındıran telehander, önemli avantajları ile kullanılmaya başlandı. BU büyük boyutlu ve yüksek maliyetli iş makinasına sahip olmakla elde edebileceğiniz uzun vadeli karları, telehander kiralama hizmeti alarak kısa dönemde yakalayabilirsiniz. Bursa firmalarına yönelik en başarılı telehander kiralama hizmetini, bursaplatform.com sitesi ile irtibata geçerek zengin bir makina parkında alabilirsiniz.

Eklemeleri ile farklı iş makinelerine dönüşerek esnek çalışma çözümleri sunan telehander,çok farklı sektörlerde tercih ediliyor. Normal telehandleri, çeşitli ataşmanların takılmasından sonra yükleyici, forklift, araç üstü sepetli vinç, manlift veya yer süpürme aracı görevi gören bir iş makinesi gibi görebiliyorsunuz. Bu özellikleri ile telehanderi; inşaattan temizlik sektörüne, lojistikten nakliyat sektörü yükleme boşaltmalarına kadar pek çok alanda çalışırken görebilirsiniz.

Ağır yük kaldırma işlerinde de, personel yükseltme işinde de yük taşıma işinde de telehander kullanımı yapılabilir. Kaldırma yüksekliğinde ve yük taşıma kapasitesinde platformlardan aşağı kalmaz. Nakil edilmesi  4×4 arazi sürüş yeteneği olması ile oldukça kolay olur. Bu özelliği zorlu arazi şartlarında dahi rahat kullanılabilme olanağı verir.

Bu hareket yeteneği ve düşük yakıt tüketimi ile yük taşıma işinde kapasite olarak 15 ve 400 ton arasına çıkabilen modelleri bulunmaktadır.  Çalışma sahasında manevra kabiliyeti olarak takılan bomlar ile 10 ve 40 metre arasına uzanma yeteneği elde ederken, asıl farkı pinyon dişli üzerinde 360 derece dönebilen çeşitler ortaya koyar. Arazi şartlarına bakmadan, daha fazla yük taşıma ve daha iyi manevra kabiliyeti ile esnek çalışma seçenekleri sunana telehandler kiralama işinizi, dönemsel ihtiyaçlarınızda Bursa Platform’u arayarak sağlayabilirsiniz. Telehander Kiralama Bursa ve Çevre bölgelerinde Kiralama dışında, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir.

Platform kiralama yada forklift kiralamalarında olduğu gibi telehandler kiralamada da profesyonel bir çalışma Bursa platform tarafından karşılanmaktadır. Uygun fiyat ve profesyonel hizmet seçenekleri ile yüzde yüz memnun olabileceğiniz bir telehandler kiralaması size ve firmanıza taahhüt ediliyor.

TELEHANDER Kiralama Bursa İletişim Bilgileri

Telehander Kiralama Bursa dışında Makaslı Platform, Eklemli Platform, Teleskopik Platform, Dikey Platform, Örümcek Platform, Sepetli Platform, Forklift ve Konteyner ürünlerinde Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri veren bir kuruluştur.

Bursa Platform

ADRES :

Yeni Yalova Yolu No: 279
Osmangazi / BURSA

TEL  :+90 (224) 254 83 57
FAKS:+90 (224) 254 84 36
GSM :+90 (532) 463 14 45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir