Dizel Eklemli Platform Kiralama Bursa

Dizel Eklemli Platform Kiralama Bursa ve Marmara Bölgesinde Hizmetler

Eklemli platformları, ek yapılabilen eklemleri sayesinde hem uzatıp kısaltabilir hem de farklı iş çözümlerinde kullanabilirsiniz. Özellikle uzanılması gereken yüksek noktalar, zaman zaman farklılıklar gösteriyor ve farklı yüksekliklere yük kaldırma gereksiniminiz oluyorsa eklemli platform size uygun bir çalışma ortamı sağlayacaktır. Eklemleri sayesinde manevra kabiliyeti de oldukça yükselebilen eklemli platformlardan dış mekan çalışmaları sırasında dizel eklemli platform modellerine yönelmekte yarar vardır. Yakıtta dizel ile çalışma olanağı veren bu modele yönelmek, daha kesintisiz ve hızlı çalışmaların gerçekleşmesinin de önünü açacaktır. Bursa ve ilçelerindeki firmaların; yük çalışması yada personelin yüksekte çalışma ortamı oluşturulması sorununa kesin ve ekonomik çözümü dizel eklemli platform kiralaması verecektir. Bursa platform ile yapacağınız kiralama çalışmaları için Bursa Platform’u ziyaret ederek bilgiler alabilirsiniz.

Yük kaldırma çalışmaları sırasında yüksek noktaya ulaşırken farklı yüksekliklerle de çalışma yapmanız gerekebilir. Farklı yükseklik ile yapılacak çalışma, daha çok personelin yüksek noktada gerçekleştireceği çalışma sırasında karşınıza çıkabilir. Bu durumlara en hazırlıklı platform modeli dizel eklemli platform modelleridir. Ağırlıkları 10 tonu bulan dizel eklemli platformlar ile yapılacak çalışmalarda; dikey yükseklikte 12 – 48 metreye, yatay uzunlukta ise 4 – 21 metreye kadar bir alan kullanabiliyorsunuz.

Ağır yapısı ile personelin yüksekte çalışması esnasında da salınıma izin vermeyen ve güvenli çalışma şartlarının oluşmasına destek veren bir yapısı bulunuyor. Özellikle dış mekan çalışmaları sırasında; hava koşullarına, zeminin kötü olup olmadığına bakmadan bir çalışma yürütmek istiyorsanız dizel eklemli platform kiralama bursa ile verim elde edebilirsiniz. Nakliye aracı yükleme yada boşaltma işi sırasında, bina dış cephelerinin temizlenmesi yada bakım – tadilat işlerinin yapılmasında, enerji nakil hattı yada telefon hattı tamir işleri sıtrasında, reklam panolarının asılması yada yüksekte süsleme yapılması esnasında dizel eklemli platform kullanımına rastlayabilirsiniz.

Dış ortam çalışmaları sırasında güvenliği de elden bırakmadan, iş güvenliği yasalarına uygun çalışmaların gerçekleşmesini dizel eklemli platform sağlayacaktır. Dizel eklemli platform kiralama bursa ile taşıma sepeti üzerinde güvenlik kilidi, acil durum buton seçenekleri bulunan bir modeli kullanmaya başlayacak ve güvenli çalışmalar yürüteceksiniz.

Dizel Eklemli platform Kiralama Bursa İletişim Bilgileri

Dizel Eklemli Platform Kiralama Bursa dışında Makaslı Platform, Dikey Platform, Teleskopik Platform, Sepetli Platform, Forklift ve Konteyner ürünlerinde Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri veren bir kuruluştur.

Bursa Platform

ADRES :

Yeni Yalova Yolu No: 279
Osmangazi / BURSA

TEL  :+90 (224) 254 83 57
FAKS:+90 (224) 254 84 36
GSM :+90 (532) 463 14 45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir