Teleskopik Platform Kiralama Bursa

Teleskopik Platform Kiralama Bursa ve Marmara Bölgesinde Hizmetler

Teleskopik platform Kiralama Bursa ve Çevre bölgelerinde; ağır yük kaldırma ve farklı yerlere götürme konusunda çözüm sunarken, zemine batmış iş makinesi kurtarılmasında dahi kullanılabilen güçlü platformlardır. Nakil edilmesi de kamyon arkasına dahi kolay biçimde monte edilebilmesi ile mümkün olabilmektedir. Hem ağır yükleri yüksek noktalara çıkarabilmesi, hem personeli yüksek noktalara çıkararak çalışma alanı yaratması yanında nakil kolaylığı ve güçlü yapısı ile firmaların çalışmalarındaki tercihi olmaktadır. Uzanıp kısalmasını sağlayan destek ayakları kolayca monte edilebilmekte ve çalışmalarda hareket kolaylığı da getirebilmektedir. Bu esnek manevra kabiliyeti ile oldukça farklı işlerde kullanım alanı bulabilmektedir. Bursa Platform çözümleri için dönemsel ihtiyaçlar için platform kiralama olanağı teleskopik platform için bulunmaktadır.

Kiralık platformlara yönelen firmaların istekleri arasında yüksek manevra kabiliyeti, daha yüksek noktalara ulaşabilme, daha yüksek yük kapasiteleri ile çalışabilme, kolay nakil yapabilme gibi özellikler başta gelmektedir. Dönemsel ihtiyaçlar için bu talepleri karşılayabilecek platform modelleri arasında teleskopik platformlar başta gelmektedir. Çalışma alanının saha iyi kullanılabilmesi için teleskopik platformların arka ve ön kısımlarına ekstra ilave edileceğiniz destek ayakları vardır.

Teleskopik platform Kiralama Bursa 180 derece dönüş yapabilen modellerinin yanında pinyon dişli üzerinde 360 derece dönebilen modelleri de bulunmaktadır.  İnşaat sektörü gibi bir sektörde iş makinesini sadece bir şantiye için kullanmak lüks olabilir. Kullanılan iş makinesinin farklı şantiyelerde de kullanılabilmesi mali açıdan avantajlar sağlayacaktır. Büyük boyutlu iş makinelerinin nakil edilmesindeki zorluğu da teleskopik platform kullanımı ile aşabilirsiniz. Çünkü bu platformları kamyon arkasına dahi monte edip diğer şantiyenize hızlı biçimde nakledebilirsiniz. Eklenebilen aparatlar ile zora düşmüş olan diğer iş makinelerini rahatça bu platformlar ile çekebilirsiniz. Zemin kullanımının önemli olduğu çalışma sahalarında teleskopik platform kullanılırsa hareket halindeyken dahi geçilen yollar bozulmayacaktır.

Kısa zaman içerisinde farklı çalışma sahalarına bu avantajları ile bir platform çözümünü ulaştırmak istiyorsanız tercihiniz teleskopik platform olmalıdır. Profesyonel hizmetlerin de olduğu seçeneklerle platform kiralamaya gitmek istiyorsanız Bursa Platform size uygun çözümleri sunacaktır. Fiyat avantajı yanında; sertifika sahibi operatör desteği ve teknik servis desteği imkanını yakalamak için bursaplatform.com internet sitesini ziyaret etmelisiniz.

Teleskopik platform Kiralama Bursa İletişim Bilgileri

Teleskopik Platform Kiralama Bursa dışında Makaslı Platform, Eklemli Platform, Dikey Platform, Örümcek Platform, Sepetli Platform, Forklift ve Konteyner ürünlerinde Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri veren bir kuruluştur.

Bursa Platform

ADRES :

Yeni Yalova Yolu No: 279
Osmangazi / BURSA

TEL  :+90 (224) 254 83 57
FAKS:+90 (224) 254 84 36
GSM :+90 (532) 463 14 45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir